top of page

Chodskej
bazar

Pani_antik_red_1Gx.png
Chodskej_bazar_1.png

Prodej starých a použitých věcí

Možnost prodeje

Pani_antik_3Ax.jpg

Informace pro Váš prodej:

Máte zajímavou a starou věc která se vztahuje k Domažlicku nebo jeho okolí? Vyzkoušejte ji prodat zde, byla by škoda aby skončila v popelnici. Vyfoťte jí, určete si cenu a společně s popisem nám foto pošlete na e-mail uvedený níže. Poté se Vám zpětně ozveme, zda jí lze zařadit do naší nabídky.

Co můžete nabídnout?

Keramiku a porcelán, sklo, knihy, tisky, obrazy, dekorace, dobové oblečení, kroje, oblečení ze seconhandu, lovecké trofeje, hodiny, odznaky, gramofonové desky, náboženské předměty, dobové věci denní potřeby a po domluvě i starý nábytek.

Pneneka_1Ax.jpg
Retro_vec_1x.jpg
Odevy_3x.jpg
Vlacek_1Ax.jpg

Co nelze nabídnout:

Cennosti a šperky které obsahují drahé kovy s puncem, mince a peníze, střelné zbraně, veterány (auto-moto), elektroniku, telefony, jízdní kola a jiné věci současnosti.

Pani_antik_7Ax.jpg

TIP: Nabídněte to co udělá radost

Co uvést v popisku staré věci?

Korbel_1.png
Je důležité uvést, v jakém stavu se věc nachází. Zda má nějaké povrchové vady, zda je nově restaurována a jiné důležité aspekty mající vliv na konečnou cenu. Dále je důležité uvést zda je případná věc funkční.

To, že někdo bude chtít nabídnout obraz za 10 tisíc, ještě neznamená, že takovou hodnotu skutečně má a nebo že jej za tuto cenu prodá. Pokud si nejste jisti, využijte poradenství odborného znalce nebo starožitníka.

U keramiky a porcelánu uvést signaturu, u obrazů uvést podpis autora pokud je uveden a je čitelný. Dále uvést materiál (např. zda je obraz vyhotoven na plátně, překližce či papíru. A v neposlední řadě je také důležité uvést i celkově rozměry dané věci.

Na Chodském bazaru neposkytujeme poradenství a cenové odhady starožitností. Starožitnosti také nevykupujeme!

Pani_antik_2Ax.jpg

Kontakt:

Můžete nám napsat na email: bazar@reginchodsko.cz

Konvicka_3x.png
bottom of page