top of page
1x.jpg

Nově
připravujeme

Posaďte se hu nás

chodsko_8.png

Vejdete se i s přáteli!

Domažlice sů pěkný mněstečko, je tám pjivovár, dobrý pjivečko!

Nabídka stravovacích zařízení ve městě Domažlice je celkem široká. Turisté mohou využít služeb restaurací, několika pizzerií, kaváren nebo rychlého občerstvení. Koláče, které se pečou zde na Chodsku, nikde jinde neochutnáte. Doporučujeme také navštívit nový Městský pivovar Domažlice, který navazuje na výrobu piva v Domažlicích s tradicí už od r. 1341. Ochutnat můžete Domažlickou 10, 12 nebo Čerchov 11. Chodsko je také známé svými příhraničními restauracemi, od klasické kuchyně až po speciality, které jsou vyhledávány zejména návštěvníky z Bavorska. Teplý letní podvečer a klidné venkovní posezení pak přímo vybízí ke skleničce vína nebo k poznání místní kultury piva. A jelikož jsme u hranic s Bavorskem, dopřát si můžete i německý pšeničný Weißbier. Ten najdete v nabídce některých Domažlických nebo příhraničních restaurací.

Restaurace_pod_Branou_1x.jpg

Hotel a restaurace Haltrava

Klenčí pod Čerchovem

Každý den pro Vás připravujeme jídla z kvalitních a čerstvých surovin, které získáváme převážně od lokálních dodavatelů. Denní obědovou nabídku představuje široká škála pokrmů, ze které si vybere každý strávník. Pyšníme se nespočtem spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí. Přijďte a vyberte si z naší lákavé nabídky.

Restaurace_pod_Branou_1x.jpg

Restaurace pod Branou

Domažlice

Náš koncept vychází z lidové jídelny, která nabízí každý všední den rychlé a čerstvé obědy za přijatelnou cenu. Disponujeme ochotnou a rychlou obsluhou. Nabízíme možnost jídla s sebou. Naše restaurace a kavárna se nachází v Domažlicích po pravé straně pod hlavní branou, která je součástí náměstí a nelze je tak přehlédnout.

Nabidky_1.png
Zobrazit další

Nově připravujeme

bottom of page