top of page
2x_Uvod_foto.jpg

Silná sama. Lepší společně.

Stále hledáme regionální výrobce

Foto: Archiv Region Chodsko

1x_Foto.jpg
Ikony_obchod_1A.png

Příležitost

Spojili jsme nadšení a vášeň pro dobré produkty a zajímavé výrobky kterými tento region obohacujeme.

22x_Foto.jpg
Ikony_obchod_12A.png

Co získáte

Díky prodeji na regionálním e-shopu oslovíte nové zákazníky a posílite vztahy se stávajícími. 

Ikony_obchod_9.png

Máte vlastní produkt, který chcete dostat do domácností ve zdejším regionu? Dejte o svém produktu vědět a staňte se součástí nového eshopu s regionálním prodejem.

41x_Foto.jpg
12x_Foto.jpg

Pro koho je

prodej vhodný

Mezi hlavní podporované skupiny patří především místní podnikatelé (řemeslníci, zemědělci, malé a střední firmy), kteří šíří dobré jméno regionu. Lidé preferují regionálně vyráběné a produkované produkty právě kvůli pocitu identifikace, tj. tito producenti jsou jedním z nás, a dále především z důvodu, že chtějí podpořit domácí výrobce a svůj region. Pro výrobce může prodej představovat určitou konkurenční výhodu, protože budou nabízet něco, čím se mohou odlišit od ostatních prodejen a tím současně zvýšit tržby.

Prodejní příležitosti

 • Máte výrobek nebo produkt který chcete prodávat

 • Jste výrobce nebo farmář, ale neprodáváte on-line

 • Nechcete investovat do vlastního e-shopu

 • Hledáte jednoduché možnosti prodeje

 • Nemáte možnost distribuce do velkých obchodů

 • Nemáte možnost kamenného obchodu

 • Vašemu prodeji se nedaří

 • Hledáte další možnosti prodeje

20x_Foto.jpg
44x_Foto.jpg

Co je cílem?

Hlavním cílem je především zviditelnit daný region a upozornit na tradiční, zajímavé produkty, které zde vznikají a seznámit s nimi spotřebitele. Zákazníci, kteří tyto výrobky nakupují, přímo ovlivňují úspěšnost značky v regionu. Díky jejich zvýšené poptávce se zvyšují tržby výrobcům, a tím podporují další rozvoj jejich podnikání.

V čem jsme jiní

Hlavním cílem je především zviditelnit daný region a upozornit na tradiční, zajímavé produkty, které zde vznikají a seznámit s nimi spotřebitele. Zákazníci, kteří tyto výrobky nakupují, přímo ovlivňují úspěšnost značky v regionu. Díky jejich zvýšené poptávce se zvyšují tržby výrobcům, a tím podporují další rozvoj jejich podnikání.

8x_Foto.jpg
17x_Foto.jpg

Výhody regionálního prodeje

Pro výrobce, místní podnikatele a farmáře představuje zavedení regionálního prodeje konkurenční výhodu oproti výrobcům mimo region. Vlastní prodej pro ně znamená i určitou formu reklamy a otevírá jim nové možnosti odbytu jak v daném regionu, tak mimo něj. Prodej je tedy postaven na principu jedinečnosti. Slouži také k rozvoji udržitelného cestovního ruchu a příznivě ovlivňuje turistickou atraktivitu regionu. Díky prodeji regionálních výrobců dochází k rozvoji „alternativní sítě“, která je jiná než konvenční způsoby prodeje.

Proč prodávat na regionálním eshopu

Konkrétní výrobek nebo produkt spojujeme s informací o konkrétních regionálních producentech a výrobcích nebo o tom, kde se prodejna nachází. Také poukazujeme na kvalitu, osobní přístup prodejců a tradiční nebo domácí výrobu. Důraz klademe na grafické zpracování, které je originální, nejlépe spjaté s přírodou a vytvořené tak, aby byla upoutána zákazníkova pozornost. Dále se zaměřujeme na sociální sítě, kde je možné oslovit velké množství potenciálních zákazníků. Prostřednictvím sociálních sítí je možné oslovit v dnešní době všechny generace a přilákat tak k nákupu zákazníky všech věkových kategorií.

18x_Foto.jpg
34x_Foto.jpg

Možnosti

 • Oslovení nových zákazníků – on-line je dnes kdekdo

 • Posílení vlastního prodeje

 • Využití připraveného e-shopu

 • Nakupující mohou na e-shopu platit platební kartou

Přínosy regionálního prodeje

„Práce místních dodavatelů si velice vážíme, za jejich produkty totiž mnohdy stojí roky tvrdé a poctivé práce. Rádi Vám tedy poskytneme příležitost, aby jste své produkty představili v regionálním e-shopu,“ Pro místní živnostníky, farmáře a malé firmy představuje prodej určité konkurenční zviditelnění v rámci regionu. Hlavní vazbu na region, místní původ výrobku, jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

7x_Foto.jpg
5x_Foto.jpg

Hlavní přínosy

 • Ekonomický přínos – podpora místních podnikatelů, zviditelnění jejich produktů a efektivní reklama prostřednictvím sociálních sítí Regionu Chodsko

 • Sociální přínos – posílení regionální identity, hrdost na region a zvýšená hodnota místního dědictví; aktivní spolupráce mezi podnikateli (výrobci, prodejci), veřejnou správou, neziskovým sektorem a ochránci přírody

 • Environmentální přínos – podpora regionální výroby a spotřeby; podpora šetrných produktů, snížení dopravní zátěže

 • Regionální přínos – zviditelnění a posíleni image a identity daného regionu, ochrana tradic, kultury a krajiny

Co pro vás máme připraveno?

Funkční propagaci která je jednou z velmi důležitých součástí, jak dostat regionální produkty do povědomí spotřebitelů a tím současně podpořit místní výrobce. Sami drobní producenti mají přitom velmi omezené možnosti marketingové komunikace, přestože rozvoj online komunikace tento hendikep zmírňuje. Zaměřujjeme se na zvýraznění, odlišení a na to, aby vstoupily velmi rychle do povědomí velkého množství zákazníků. Uvádíme také další vlastnosti regionálních produktů – tradici, životní prostředí a jiné. Popřípadě představujeme regionální výrobce a přiblížujeme je zákazníkům, neboť spotřebitelé dávají přednost produktům z pocitu připoutanosti k regionálnímu producentovi, regionu nebo místu, kde se narodili.

21x_Foto.jpg
1Dx_Uvod.jpg

Jedině u nás!

Získejte bezplatné možnosti 

Pracujete-li maličko na něčem každý den, nakonec to bude obrovské.

Foto: Archiv Region Chodsko

3x_Foto.jpg
QR_1A.png

Vlastní QR kód

Získejte bezplatně vlastní QR kód ve kterém mohou být uloženy informace o výrobku, produktu nebo o Vás jako prodejci. QR kód pak můžete využit na svém obalu nebo pro svou další propagaci.

30x_Foto.jpg
Ikony_obchod_4A.png

Vlastní logo

a design

Pro některé produkty bude stačit ručně napsaná etiketa, u jiných bude potřeba něco víc. Pokud Vám bude chybět design vlastní značky, pomůžeme Vám ho v rámci prodeje bezplatně navrhnout.

43x_Foto.jpg
Ikony_slevy_4.png

Prodejní nástroje

Připravili jsme pro Vás maximální využití dostupných online forem našich prodejních nástrojů. Pro efektivní propagaci můžete využít podobu akčních nabídek nebo promo kupónů. U zavedení vlastní prodejní akce si můžete zvolit typ akce, kterou chcete podpořit prodej. Je jen na Vás jakou možnost navíc si pro podporu prodeje zvolíte. Vše vám nastavíme dle potřeby.

Ikony_slevy_2.png

Akční nabídky pro navýšení prodeje

 • Pro podporu vlastního prodeje

 • Sleva Kč

 • Sleva %

 • Doprava zdarma

 • Kupte X a získejte Y zdarma

40x_Foto.jpg
23x_Foto.jpg

Pro Vás je nejlepší být tam, kde jsou lidé, a ty jsou většinou on-line

Ikony_obchod_2.png

Staňte se součástí nového prodejního místa ve kterém představíme to nejlepší z tohoto regionu

32x_Foto.jpg
Ikony_obchod_11A.png

Co získáte celkově

Přidáním vlastního produktu na regionální e-shop získáte nové nebo další prodejní místo, propagaci a nové zákazníky.

47x_Foto.jpg
Ikony_obchod_5A.png

Prodejní strategie

Může se stát, že přes veškerou snahu a budeme společně hledat odpověď, nebudou přicházet objednávky. Změníme proto strategii a upravíme prodejní nabídku.

1Cx_Uvod.jpg

Mobilní aplikace

Ikony_obchod_10A.png

Místo, které spojuje

Pro naše členy máme aplikaci, aby se s ní mohli do prodeje snadno zapojit a mít o něm aktuální informace i na cestách. Aplikaci lze zdarma používat a stahovat z Google Play. Členové mohou také pozvat lidi, aby se připojili k prodeji, jehož jsou součástí, a povzbudit tak online komunitu se společnými zájmy nebo být informováni o nově přidaných produktech.

Obchod_1x.png
Obchod_2x.png

Foto: Archiv Region Chodsko

Rádi s Vámi vše probereme, promyslíme a najdeme vhodné možnosti.

2A.png

Telefon:

725 450 800

Provozní doba:

9.00 - 16.00 hod.

Text a obsah: Region Chodsko | 2021 - 2022 ©

Foto: Archiv Region Chodsko ©

bottom of page