top of page
1x_Turistika_stin.jpg

Propagace turistických cílů

Přivedeme k vám návštěvníky

3x_Kola.jpg
4x_Kola.jpg
Ikony_Chodsko_plus_2.png

Tvoříme turistické tipy, které fungují dlouhodobě

Chce to posun. Pro zdejší rozvoj cestovního ruchu je totiž potřebná kvalitní a cílená propagace. Proto to nejlákavější představujeme v turistických nabídkách, jednotlivých odkazech nebo na našich sociálních sítích. Vytváříme atraktivní a snadno přístupné turistické nabídky pro návštěvníky, jež jsou kombinovány na základě vhodného výběru témat. Pomáháme tak návštěvníkům získat zajímavé tipy pro své výlety a turistické aktivity. Zjednodušeně - přivedeme je k vám.

7x_Mlady_turisti.jpg
6x_Mlady_turisti.jpg

Zveřejňujeme turistické nabídky

Zveřejníme vám vlastní turistickou nabídku která ukáže zajímavé cíle které u vás na návštěvníky čekají. Cílem je inspirovat potencionální návštěvníky pro výlety, gastronomii, pobyty a volnočasové aktivity v tomto regionu.

5Ax_Mlady_turisti.jpg

Proč byste měli chtít nás?

Jsme zkušení, baví nás to a navíc poznáte lidi, se kterýma se propagace skvěle buduje.

Chápeme cíle i vás zákazníka

Ujasníme si, čeho chceme obsahem vaší propagace dosáhnout - jaký obsah vytvořit, aby naplnil potřeby návštěvníků a zároveň vaše cíle

Tvoříme poptávku

Zamyslíme se nad obsahem, určíme cílovou skupinu a vypíchneme hlavní sdělení

Poutáme pozornost

Atraktivním grafickým zpracováním zaujmeme a nalákáme na akce, cíle nebo dozvědět se více s odkazem na vás

Publikujeme a navazujeme vztahy

S potenciálními návštěvníky navazujeme vztah pomocí přínosného obsahu. Může to být text, fotka nebo video

12Ax_Restaurace.jpg

Získejte nové možnosti propagace

„Apartmán s balkonem či něco speciálnějšího? Je to na nich.“ „Dar relaxace“. Přesně podle její představy a potřeby.“ „Jídlo, které bude milovat.“ Vybere si sám. Připravili jsme pro vás možnost představit a bezplatně prezentovat vaše restaurační nebo ubytovací zařízení pomocí dárkových poukazů v různých hodnotách.

Poukazy pro restaurační a ubytovací zařízení

Věříme, že díky jedinečnosti, kvalitním službám a dobrého marketingu lze nabídnout spoustu příjemných věcí. Ať už se chystáte nabízet své vlastní služby, nebo propagovat vlastní provozovnu, máme prostor a možnosti, které ke své nabídce a prodeji můžete využít. Spojili jsme nadšení, dovednosti a vášeň pro společnou věc, obohatit tento region o nové návštěvníky díky lákavým poukazům které si lze zakoupit on-line.

15x_Restaurace.jpg

Funkce poukazů:

 • Místní a regionální cílení

 • Výběr z různých hodnot 

 • Automatické objednání

 • Platby kartou

 • E-mailové oznámení

 • Odeslání na e-mail zákazníka

 • Možnosti luxusní a kreativní podoby

16Ax_Ubytovani.jpg

Výhody poukazů:

 • Motivují k návštěvě 

 • Přivádějí nové zákazníky

 • Napomáhají marketingu

 • Výběr z různých hodnot

 • Obdarovaní se pochlubí ostatním

 • Ti se poté ptají, jaké to bylo 

 • Ideální jako dárek

14CCx_Kontakt.jpg
9_Prpagace.png

Potřebujete poradit? 

Pojďme společně vymyslet, jak vás návštěvníkům co nejlépe představit.

Tel.: 720 450 800 
E-mail: info@regionchodsko.cz

Jsme certifikovaní profíci

13x_Certifikace.jpg
CSKS_2_small.png

Získali jsme certifikát Českého systému kvality služeb který pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, které spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu. Výsledkem systému je certifikace kvality služeb a získání prestižní, mezinárodně srovnatelné značky Q, která pro zákazníka představuje příslib ověřené kvality služeb a zároveň je oceněním práce všech, kteří se na zavedení značky podílí.

17x_Trhanov.jpg
18x_Domazlice.jpg

Co návštěvníky láká?

Region Chodsko je jedinečným folklórním a přírodním regionem určený jednotlivcům, párům, skupinám, turistům, cyklistům nebo aktivním rodinám s dětmi. Návštěvníkům nabízí mimořádně atraktivní a klidnou přírodní kulisu propojující pobyt v lesní krajině s poznáváním kultury a historie. Láká místní folklór, tradice, malebná krajina, čistá příroda, kulinářské speciality, aktivní odpočinek, relaxace ve venkovském prostředí, poznání i získání netradičních zážitků ať už pěšky nebo na kolech. V neposlední řadě je to také příhraniční region Horní Falc – Oberpfalz, který je více než atraktivní.

20x_Les.jpg
19x_Les.jpg

Lesy a čisté životní prostředí

Region Chodsko má mimořádně atraktivní a klidnou přírodní kulisu, propojující pobyt v lesní krajině s poznáváním kultury a historie. Region Chodsko nadchne svými místy a zážitky, které jsou ideální pro návštěvníky, kteří oceňují klidné prostředí s důrazem na objevování přírody. Český les je pak společně se Šumavou, Hornofalckým lesem a Bavorským lesem součástí tzv. „Zelené střechy Evropy“. Jedná se o největší souvislý lesní porost Evropy. Čisté životní prostředí ve spojení s s historicko-kulturním potenciálem je to, co zdejší návštěvníky nejvíce inspiruje k vlastní návštěvě. Právě zde si může každý užít skutečně zelenou turistiku v dosahu města či obce.

Čeho dosahujeme a jaké výzvy nás čekaly?

500 +

Napsali jsme stovky článků

800 +

Najezdili jsme stovky kilometrů

9000

Nafotili jsme tisíce fotografií

600 +

Vybrali jsme a upravili  stovky fotografií

Posouváme se vpřed

Rok

2011 / 02 / 08 Praha

Gastronomie a hotelnictví

Tvorba produktů pro ubytovací a stravovací zařízení

Rok

2018 / 04 / 05 Praha

Management destinací

Marketingový management destinací, systém marketingového řízení destinace, řízení kvality v destinaci a informační systém destinace

O_nas_1.png

Naše vize

Naší vizí je postupnými kroky poskytnout potencionálním návštěvníkům potřebné informace a podněty k návštěvě tohoto regionu. Dosud málo navštěvovaný turistický region, který je nečekaně přitažlivý a výjimečný především svou historií, folklorem, nářečím i nedotčenou přírodou. Chceme využít tento potenciál a prostřednictvím turistického portálu představit zajímavé turistické cíle, tipy, akce, historii a také nabídnout různé spektrum individuálních produktů a služeb. To nás povede k potřebě zahájit spolupráci s vybranými subjekty, které se výrazněji podílejí na dění v cestovním ruchu v tomto regionu. Cílem portálu je tedy přeměnit návštěvníka regionchodsko.cz na návštěvníka regionu a podpořit tak zdejší cestovní ruch.

bottom of page