top of page
Uvod_1x.jpg

 Naše
 služby

B2B.png
Propagace a publicita
Foto_3x.jpg

Služby B2B od Region Chodsko

Zapojte se do propagace Regionu Chodsko

Hlavním cílem produktů pro publicitu je zviditelnit Region Chodsko jako nově vzniklou destinaci cestovního ruchu. V rámci nabídky turistických produktů v regionu je nezbytné, aby se jednotlivé turistické cíle dostaly do povědomí současných i potenciálních návštěvníků. Záměrem je inspirovat potencionální návštěvníky pro pobyty, výlety a volnočasové aktivity v tomto regionu. Zapojte se do efektivní a cílené propagaci regionu, která povede ke zvýšení podvědomí vašeho města, obce nebo místa a přivede k vám tak nové návštěvníky.

Cílená propagace pro města a obce

Pomáháme podpořit domácího cestovní ruch

Pro rozvoj zdejšího cestovního ruchu je nezbytná kvalitní a profesionálně vedená propagace. S cílenou propagací tak chceme pozitivně ovlivnit množství a strukturu přijíždějících návštěvníků. To nejlákavější z vašeho města nebo obce můžeme představit v turistických nabídkách, jednotlivých odkazech nebo na našich sociálních sítích. Zveřejníme vám vlastní turistickou nabídku která ukáže zajímavé cíle které u vás na návštěvníky čekají. Může to být historická památka, cyklostezka, turistická zajímavost nebo obecní či městská kulturní událost. Tímto podpoříte vlastní turistický ruch a získáte tak nové návštěvníky. Veškerá prezentace probíhá bezplatně a je v souladu s vizí rozvoje regionu.

Foto_4x.jpg
Ubytovani_2Ax.jpg

Propagace turistických nabídek

Neustále hledáme a prezentujeme nová turistická témata

Pomáháme objevovat nové turistické cíle a cílenou propagací oslovujeme nové návštěvníky

Foto_2Ax.jpg
Made_in_Chodsko.png

Inspirativní místa na Chodsku

Co zde návštěvníky láká nejvíce?

Chodsko je jedinečným přírodním a folklórním regionem jež nabízí zážitky které jsou určené jednotlivcům, párům, cyklistům, turistům, skupinám přátel nebo aktivním rodinám s dětmi. Návštěvníkům nabízí mimořádně atraktivní a klidnou přírodní kulisu propojující pobyt v lesní krajině s poznáváním kultury a historie. Místní folklór, tradice, malebná krajina, čistá příroda, kulinářské speciality, aktivní odpočinek, relaxace ve venkovském prostředí, poznání i získání netradičních zážitků ať už pěšky nebo na kolech. V neposlední řadě to mohou být také příhraniční nákupy.

Ispirující zelená místa

Lesy a čisté životní prostředí

Zdejší Region nabízí návštěvníkům mimořádně atraktivní a klidnou přírodní kulisu propojující pobyt v lesní krajině s poznáváním kultury a historie. Region Chodsko nadchne svými místy a zážitky, které jsou ideální pro návštěvníky, kteří oceňují klidné prostředí s důrazem na objevování přírody. Český les je tak společně se Šumavou, Hornofalckým lesem a Bavorským lesem součástí tzv. „Zelené střechy Evropy“. Jedná se o největší souvislý lesní porost Evropy. Čisté životní prostředí ve spojení s Oblastí Český les, výlety a historicko-kulturní potenciál turistického regionu je to, co zdejší návštěvníky pak nejvíce inspiruje k vlastní návštěvě. Právě zde si může každý užít skutečně zelenou turistiku v dosahu města či obce.

Foto_1Ax.jpg
Krajina_uprava_5Ax.jpg
Český systém kvality služeb logo

Jsme certifikovaní profíci

Čeho dosahujeme

01

Komunikujeme cestovní ruch

Vytváříme atraktivní a snadno přístupné turistické nabídky pro návštěvníky, jež jsou kombinovány na základě vhodného výběru témat. Vytvořené turistické tipy zaměřujeme přesně na cílové skupiny a místní region. Pomáháme tak návštěvníkům získat zajímavé tipy pro své výlety a turistické aktivity.

02

V čem jsme jiní a co umožňujeme

Region Chodsko s možností svého prostoru a prodejních nástrojů je připraven prezentovat poskytovatelům ubytovacích a stravovacích zařízení jejich nabídky prostřednictvím zakoupení poukazů, regionálním výrobcům a prodejcům prezentovat své výrobky a místním farmářům umožnit prodávat své produkty. A to ještě není zdaleka vše, připravujeme další možnosti pro prodej v rámci regionu. Neustále se tedy zlepšujeme směrem k vám.

03

Naše certifikace kvality služeb

Získali jsme certifikát Českého systému kvality služeb. Tento nástroj pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích cestovního ruchu a v navazujících službách. Vlastníkem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, které spolupracuje s vybranými profesními asociacemi v cestovním ruchu. Výsledkem systému je certifikace kvality služeb a získání prestižní, mezinárodně srovnatelné značky Q, která pro zákazníka představuje příslib ověřené kvality služeb a zároveň je oceněním práce všech zaměstnanců organizace.

Ceho_dosahujeme_1Ax.jpg

Jaké výzvy nás čekali?

500

Napsali jsme stovky článků

800

Najezdili jsme stovky kilometrů

9000

Nafotili jsme tisíce fotografií

600

Vybrali jsme a upravili  stovky fotografií

Kucharka_1Ax.jpg

Pomáháme propagovat města, obce a místní podnikatele

Inspirativní místa na Chodsku
Čeho dosahujeme

Jaké výzvy nás dále čekají?

Jaké výzvy nás čekají
16x.jpg

Klíčovým krokem je vzájemná diskuze zájmů v oblasti propagace cestovního ruchu

12x.jpg

Ovlivnit množství a strukturu návštěvníků díky atraktivním turistickým nabídkám

15x.jpg

Prezentovat akce měst a obcí a přilákat tak nové návštěvníky

7x.jpg

Propojit více Region Chodsko a příhraniční Horní Falc - Oberpfalz který je novou příležitostí

Certifikace_3Ax.jpg

Neustále se zlepšujeme a posouváme se vpřed

Časová osa

Časová osa a naše vize

Rok

2011/02/08 Praha

Gastronomie a hotelnictví

Tvorba produktů pro ubytovací a stravovací zařízení

Rok

2018/04/05 Praha

Management destinací

Marketingový management destinací, systém marketingového řízení destinace, řízení kvality v destinaci a informační systém destinace

O_nas_1.png

Naše vize

Naší vizí je postupnými kroky na turistickém portálu regionchodsko.cz poskytnout potencionálním návštěvníkům potřebné informace a podněty k návštěvě tohoto regionu. Dosud málo navštěvovaný turistický region, který je ale nečekaně přitažlivý a výjimečný především svou historií, pověstmi, folklorem, nářečím i nedotčenou přírodou. Chceme využít tento potenciál a prostřednictvím tohoto webu tak představit zajímavé turistické cíle, tipy, akce, historii a také nabídnout různé spektrum individuálních produktů a služeb. To nás povede k potřebě zahájit spolupráci s vybranými subjekty, které se výrazněji podílejí na dění v cestovním ruchu v tomto regionu. Cílem portálu je tedy přeměnit návštěvníka regionchodsko.cz na návštěvníka regionu a podpořit tak domácí cestovní ruch. Jenom tak naplníme funkci portálu, a to je přilákání návštěvníka do tohoto regionu.

Domazlice_pozadi_1x.jpg

I já mohu pomoci

Ohodnoťte násSlabéUcházejícíDobréVelmi dobréVynikajícíOhodnoťte nás

Děkujeme za odeslání!

Dejte nám zpětnou vazbu

I_love_Chodsko_2.png
Kontakt

Kontakt

Spojte se s Regionem Chodsko

Telefon:

+420 606 051 200

+420 725 450 800

E-mail:

info@regionchodsko.cz

Provozovna

Kde nás najdete

Holýšov

Provozní doba:

9.00 – 16.00 hod.

Loga ke stažení

Logo_region_chodsko_1.png

Barevné logo

Logo_region_chodsko_2.png

Logo se sloganem

Logo_region_chodsko_white.png

Jednobarevné logo

bottom of page