Regionální
agentura

Vytváříme weby, e-shopy a vše pro budování vlastní značky

Regionalni_agentura_logo_1B.png
Uvod_web_2x.jpg

Přeneseme vaše podnikání na web

Ikona_18.png

Firemní weby

Moderní webdesign

Ikona_9.png

Prodejní e-shopy

Spolehlivý prodej

Ikona_23.png

Interaktivní prezentace

Inovativní platforma

Ikona_3.png

Reklamy na soc. sítích

Efektivní propagace

Vaše nadšení pro byznys přeneseme do online nápadů a necháme vzejít ty správné emoce. Takhle nadchneme zákazníky i pro sado-maso studio. Vážně. Podívejte se co umíme.

Pomáháme firmám být vidět na internetu

Díky tomu rostou, mění se k lepšímu a prosperují

2Ax_foto.jpg
Button_1.png

Vytvoření webu

Button_45.png

Dohledatelnost

Button_2.png

Reklama

Gallery_4x.jpg
Gallery_5x.jpg
Gallery_1x.jpg

Co vytvoříme pro vás?

Internetové obchody

Realizujeme rostoucí e-shopy za dostupné ceny pro prodej výrobků a produktů s on-line platbami. E-shopy navrhujem tak, aby efektivně prezentovali vaše produkty, motivovali k prozkoumání detailů vaší nabídky a vybízeli ke koupi či kontaktu společně s budováním vaší image i povědomím vaší značky. Námi vytvořené e-shopy jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale umíme je napojit i na složité platební systémy a další externí aplikace které ten celí prodej ještě více vystřelí. Vlastní správa obchodu pak není složitá. Prodávat tak můžete velmi rychle.

Minibrand_5.png
Minibrand_6.png
Eshop_3x.jpg
Minibrand_2.png
Minibrand_4.png

Webové prezentace

Vytváříme viditelné weby za férové ceny napříč všemi obory, které skvěle reprezentují a efektivně oslovují zákazníky. Veškeré weby jsou responzivní a uzpůsobené pro PC, tablety i mobily. Na nich se web ideálně rozvrhne a zobrazí. Webové prezentace vytváříme tak, aby nás samotné bavily a zákazníci našli to, co hledají. Zvládneme také multijazyčné weby. Atraktivní a moderní webdesign u nás není klišé, protože co si budeme, když web vypadá pěkně tak prostě zaujme a také vypovídá o dotyčné firmě. Nastavíme vám také potřebné SEO pro ještě větší dohladatolnast. Budete díky tomu více vidět. Konečně vás každý najde a vaše podnikání se stane úspěšnější.

Gallery_6Bx.jpg
Button_4.png

Responzivní zobrazení

Gallery_small_7Ax.jpg

Interaktivní prezentace

Navrhujeme interaktivní prezentace které ohromí a přesvědčí vaše obchodní partnery nebo investory. Pomocí inovativní platformy, která spojuje vše (a všechno) důležité pro růst vlastní značky vytváříme krásné vizuální příběhy. Díky tomu můžete vyprávět podnikatelský záměr, představit tým, produkty, výrobky a nebo problém a jeho inovativní řešení. Vše můžeme posílit interaktivními odkazy, grafem, tabulkou nebo videem. A nejlepší na tom celé je to, že hotovou prezentaci můžete zasílat e-mailem s odkazem, distribuovat pomocí PDF, ale také si ji dále upravovat a aktualizovat. A to je opravdu super!

Makeup_1x.jpg
Interaktivni_prezentace_1x.jpg
Interaktivni_prezentace_3.jpg
Button_6.png

Inovativní platforma

Button_15.png

Reklama na sociální sítě

Zviditelňujeme firmy pouze na Facebooku a Instagramu pomocí cílené reklamy která vám za minimální investice znásobí obraty. Jinou reklamu potřebuje začínající podniktel a jinou nový e-shop. Uvědomujeme si, že je pro vás reklama na sítích klíčová a že vám reklamy musí hlavně vydělávat peníze. Proto očekáváte že se vám do ní vložené prostředky vrátí. Každá naše reklamní strategie hledá a navrhuje možnosti jak by se dala cílová skupina oslovit. Budeme za vás smysluplně komunikovat jazykem, kterému fanoušci rozumí. To může znamenat také to, že hodnota naší služby pro vás musí být násobně vyšší než její cena.

Socialni_site_2x.jpg
Socialni_site_6x.jpg
Socialni_site_3x.jpg
Minibrand_8.png
Minibrand_7.png
Button_16.png

Nezaměnitelná logo

Navrhujeme jasně čitelná firemní loga která u zákazníků prostě fungují. Dobrý firemní design znamená kvalitu, vytváří důvěru, vzbuzuje zájem a uznání na trhu. Každý zákazník má svůj vlastní charakter a své požadavky. Společně s vámi proto chceme pochopit jádro vaší myšlenky a vyprávět tak příběh vaší značky. Získáte skvělí marketingový nástroj, důvěryhodnost a vlastní jedinečnost. Značka jste vy a definuje, kdo jste, co děláte a proč to děláte, a to je zatraceně důležité, že?

Loga_1x.jpg
Loga_2x.jpg
Loga_3x.jpg
Makeup_2x.jpg
Twitch_2x.jpg

Post produkce

Profesionálně upravíme nejen vaše foto, ale také sestříháme vaše krátké vido pro sociální sítě a to včetně korekce a barevné stylizace. Nebojíme se věcí které vzbuzují emoce a jsme tak otevřeni kreativní tvorbě, editaci a střihu videí pro propagační účely. Sestřiháme, nabarvíme, ozvučíme a vyrobíme náhled pro vaše schválení. Odevzdáme videa ve finální kvalitě, případně ve více formátech. Jako bonus se můžeme postarat i o celou online kampaň, placené i organické videodistribuce na Facebooku a Instagramu včetně reportů a doporučení.

Video_3x.jpg
Minibrand_10.png
Twitch_1x.jpg
Video_1x.jpg
Minibrand_13.png
Minibrand_12.png
Minibrand_11.png
Propagace_2x.jpg

Postaráme se o firemní propagaci

Naklikat si vlastní web dnes zvládne spoustu uživatelů. Ale maximalizovat jeho potenciál vyžaduje zkušenosti a cit pro byznys. A v tom jsme silní.

Pokud cítíme, že jsou představy klienta někde jinde, do spolupráce vůbec nejdeme. Chceme klienty, se kterými budeme spolupracovat roky.

Nosek Group

Nosek_Group_web_1x.jpg
Button_45.png

Společnost Nosek Group je o přepravních a logistických výzvách. Úzce spolupracuje s prověřenými dopravci a jejich služby sahají od krátkých vnitrostátních převozů až po expresní mezinárodní přepravy. Pečlivě vybrané partnerské společnosti tak zaručují vysoké standardy kvality na všech úrovních.

Video slide

Pro Nosek Group jsme připravili kompletně nový web. Pro vizuální podobu jsme použili nejen vystihující foto, ale také video. Celkově je pak web nasměrován na přehlednou a rychlou poptávku přepravy a veškeré stránky možností přepravy jsou optimalizovány pro dohledání na webu.

Button_46.png

Koncept

Button_33.png

Směrování

Button_31.png
Nosek_Group_web_3x.jpg

SEO

Nemecke_potraviny_4x.jpg
Button_29.png

On-line nákupy

Nemecke_potraviny_5x.jpg

Německé potraviny

Už žádné ježdění za kvalitním nákupem, v online obchodě Německé potraviny najdete každý týden nové zboží za bezkonkurenční ceny! Pro obchod Německé potraviny jsme vytvořili novou značku a symbol kterým je preclík. Veškerý eshop je postaven pro vlastní správu zboží. Produkty lze přidávat, označovat slevy, měnit dostupnost, nastavovat skladové zásoby, automaticky potvrzovat objednávky a doručení nebo generovat fakturaci. Vše je jednoduché, intuitivní a přehledné.

Nemecke_potraviny_1x.jpg
Button_30.png

On-line platby

Sportovní centrum Rodeo

Fitness_2x.jpg
Button_34.png


Sportovní centrum Rodeo v Domažlicích jen neobyčejné fitko které rok od roku zkvalitňuje své služby, věří v průběžný pokrok a buduje komunitu ve které se návštěvníci cítí  být šťastnější, 
silnější a zdravější. 

Webové prezentaci jsme dali v první webové fázi nový a atraktivní vzhled. V té druhé si budou všichni moci díky platebnímu systému zakoupit vstupy, pernamentky, osobní tréninky nebo online. Cvičit tak mohou ze svého domova díky živím video přenosům nebo si video lekci zpětně pustit. 

Button_35.png

Sdílení

Rodeo_Centrum_web_3x.jpg
Button_30.png
Button_31.png

SEO

On-line lekce

On-line platby

5x_foto.jpg
Button_40.png

Firemní web

Button_43.png

Reklamní kampaně

Button_31.png

SEO a dohledatelnost

Přemýšlíme vizuálně a prodejně

Vše co děláme pomáhá firmám, živnostníkům a malým podnikatelům ze všech možných oborů, kteří chtějí být vidět na internetu. Jsme zastánci toho, že každá prezentace musí nejdříve zaujmout, skvěle fungovat a hlavně prodávat. Přesně a rychle rozpoznáme, kde vám utíká byznys a kde, čím a jak by jste se měli prezentovat. Najdeme slabá místa a nevyužitý potenciál vašeho marketingu. Naším cílem není pouze spokojený klient, ale hlavně vlastní pocit z kvalitně odvedené práce. Jsme rychlí tak jak je potřeba.

VLASTNÍ WEB JE GRUNT

Zakaznici_1x.jpg

Inovace a nové nápady 
na zlepšení strategií 

Přivedeme k vám nové návštěvníky

Naše zkušenosti

V minulosti jsme například pracovali dlouhá léta pro malé i velké mezinárodní hotely nebo pivní lázně a z toho plynou naše další zkušenosti směrem k vám. V hotelovém a gastro marketingu jsme proto jako doma.

Zakaznici_2x.jpg

800

Připravili jsme více než osm set reklam

50

Navrhli jsme více než padesát značek

10

Vytvořili jsme webdesign pro desítky hotelů

12

Pracovali jsme na zkušenostech více než dvanáct let

Na čem jsme pracovali

Dobré logo je stručné a jasně odlišitelné od log konkurence. Logo je základ firemního designu a někdy také výchozí bod v prodeji. Proto získejte také svou vlastní atraktivní značku.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom