Laptop_uvod_1x.jpg

ZLEPŠUJEME VAŠE PODNIKÁNÍ

Uvod_1x.jpg

VŠE

ONLINE

PŘINÁŠÍME ŘEŠENÍ A NÁPADY

Grafika_1x.jpg

Vytváříme weby, eshopy 
a vše pro budování 
vlastní značky

Plechovky_3Ax.png

Dodáváme komplexní řešení a baví nás i dílčí služby – grafické práce, tvorba obsahu a sociální sítě

UntitledPost (2).jpg
Pracujeme_1x.jpg
UntitledPost (9x).png
UntitledPost (1).jpg
Pivni_lazne_1x.jpg
Restaurace_pod_branou_2x.jpg
Milch_1Ax.jpg

Vaše nadšení pro byznys přeneseme do online nápadů a necháme vzejít ty správné emoce.

Reznictvi_1x.jpg

Tvoříme kvalitní weby za férové ceny pro živnostníky a podnikatele. Pomůžeme vám s obsahem i grafikou a vše vyladíme tak, abyste na internetu byli vidět.

Les_laptop_14Bx.jpg
Firmy_4x.jpg

Pomáháme firmám být vidět na internetu, díky tomu rostou, mění se k lepšímu a prosperují

Společně můžeme vytvořit něco jedinečného, je toho více co umíme, podívejte se

Firmy_6x.jpg
Weby_1x.jpg
Gallery_6Bx.jpg

Webové prezentace

Vytváříme weby za férové ceny napříč všemi obory, které skvěle reprezentují a oslovují zákazníky. Weby jsou responzivní a uzpůsobené pro PC, tablety i mobily. Na nich se web ideálně rozvrhne a zobrazí. Webové prezentace vytváříme tak, aby zákazníci našli to, co hledají. Zvládneme také multijazyčné weby. Nastavíme vám také potřebné SEO pro ještě větší dohladatolnast. Konečně vás každý najde a vaše podnikání se více rozjede tak jako v BEER SPA BEERLAND - Pivní Lázně.

Gallery_6Ex.jpg
Gallery_small_7Ax.jpg
Gallery_6Ax.jpg

Internetové obchody

Realizujeme e-shopy za dostupné ceny pro prodej výrobků a produktů s on-line platbami. E-shopy navrhujem tak, aby efektivně prezentovali vaše produkty, motivovali k prozkoumání detailů vaší nabídky a vybízeli ke koupi či kontaktu. Námi vytvořené e-shopy jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale umíme je napojit i na složité platební systémy a další externí aplikace které celí prodej ještě více vystřelí. Vlastní správa obchodu pak není složitá. Prodávat tak můžete velmi rychle.

Eshop_12x.jpg
Platba_4x.png
Platba_1x.png
Platba_3x.png
Platba_2x.png
Platba_3x.jpg
Platba_4x.jpg
Interaktivni_prezentace_1x.jpg

Interaktivní
prezentace

Navrhujeme interaktivní prezentace které oslní vaše obchodní partnery nebo investory. Pomocí inovativní platformy, která spojuje vše (a všechno) důležité pro růst vlastní značky vytváříme krásné vizuální příběhy. Díky tomu můžete vyprávět podnikatelský záměr, představit tým, produkty, výrobky a nebo problém a jeho inovativní řešení. Vše můžeme posílit interaktivními odkazy, grafem, tabulkou nebo videem. Super je to, že hotovou prezentaci nebo vlastní online katalog produktů můžete zasílat e-mailem, dát do PDF, upravovat nebo aktualizovat. PowerPoint je už prostě pasé.

Makeup_1x.jpg
Makeup_2x.jpg
Interaktivni_prezentace_3x.jpg

Zviditelňujeme firmy pouze na Facebooku a Instagramu pomocí cílené reklamy která vám za minimální investice znásobí obraty. Jinou reklamu potřebuje začínající živnostník a jinou nový e-shop. Uvědomujeme si, že je pro vás reklama na sítích klíčová a že vám reklamy musí hlavně vydělávat peníze. Očekáváte tedy, že se vám do ní vložené prostředky vrátí. Proto za vás komunikujeme jazykem, kterému fanoušci rozumí a tím k vám přivedeme nové zákazníky.

Minibrand_8.png
Minibrand_7.png
Socialni_site_2Ax.jpg
Button_15.png
Minibrand_9.png

Reklama na sociální sítě

Socialni_site_3x.jpg
Button_16.png
Socialni_site_6x.jpg
CC_6x.jpg

Nezaměnitelné logo

Navrhujeme jasná firemní loga která u zákazníků prostě fungují. Dobrý firemní design znamená kvalitu, vytváří důvěru, vzbuzuje zájem a uznání na trhu. Společně s vámi proto chceme pochopit jádro vaší myšlenky a vyprávět tak příběh vaší značky. Získáte skvělí marketingový nástroj, důvěryhodnost a vlastní jedinečnost. Značka jste vy a definuje, kdo jste, co děláte a proč to děláte, a to je zatraceně důležité, že?

CC_4x.jpg
CC_1x.jpg

Post produkce

Profesionálně vám upravíme foto nebo sestříháme krátké video pro sociální sítě. Nebojíme se věcí které vzbuzují emoce a jsme tak otevřeni veškeré kreativní tvorbě. Sestřiháme, ozvučíme a vložíme vaše logo. Video vám odevzdáme ve finální kvalitě, případně ve více formátech.

Dailymotion_2Ax.jpg
Video_1x.png
Twitch_uvod_3Ax.jpg
Twitch_uvod_1Bx.jpg
Video_4x.png
Video_2x.png
Video_3x.png
Dailymotion_1Ax.jpg