top of page
6xx.jpg

Vytvořte si zde svůj vlastní skleněný předmět!

Inspirující rodinné aktivity ve skleněném ráji - JOSKA Glasparadies

V JOSKA Glasparadies v Bodenmais se 180 zaměstnanci zažijí rodiny kouzlo sklářství uprostřed samotných sklářských řemeslníků, zblízka a se všemi smysly.

Vytvořit si zde můžete svůj vlastní skleněný předmět! Zdejší sklářští umělci se vám budou dívat dívají přes rameno a poznáte tak s nimi cestu skla. Od ohnivě tekuté hmoty k vašemu jedinečnému produktu. Uprostřed nedotčené přírody se dozvíte spoustu vzrušujících, zábavných a poučných informací o skle. Následně si vaše děti, nebo vy mohou své výrobky odnést domů! Najdete tak zde spoustu zábavy s neustále se měnícími atrakcemi a povzbuzujícími vás se jich zúčastnit. Například se děti mohou účastnit vzrušujícího lovu hledání drahokamů. Na akční louce se nachází přes 1000 polodrahokamů a minerálů! Nebo se také můžete podívat do velkého herního parku v velkou trampolínou s 12 metrů vysokou obří skluzavkou, hrací věží, horolezeckými lany, rypadly, závodními vozy a ještě mnohem… A zdejší maskot JOSCHI pak bude zajišťovat dobrou náladu. Děti tak budou zaneprázdněny na dlouhou dobu a vy mezitím můžete nakupovat ve skleněném ráji JOSKA BODENMAIS. Ten je světovým lídrem ve výrobě pohárů z křišťálového skla a dodává je na mezinárodní akce jako jsou DFB, Mezinárodní lyžařská federace FIS, Formule 1, tenisové turnaje ATP a mnoho dalších s takovými známými vítězi, jako jsou Arnold Schwarzenegger, Claudia Schiffer nebo Michael Schumacher. Po nákupu pak můžete také posedět v pivní zahradě hned vedle hřiště. Unikátní restaurace s křišťálovou restaurací, pivní zahrádka JOSKA a kavárna „Kristallino“ vás zvou na zaslouženou přestávku s čerstvě připraveným jídlem nebo vydatným občerstvením. Kromě toho nabízí JOSKA BODENMAIS pestrý program akcí, zejména pro celou rodinu: tematické týdny, hudební akce, dny dětských pozemků, lov drahokamů, Kinderglasmalen, pivní zahrada Ochs'n Ess'n a mnohem více. Přesné termíny akcí najdete na webu.

Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 9:30 - 18:00 hod., Sobota 9:30 - 17:00 hod., Neděle a svátky 10:00 - 17:00 hod. Otevírací dobu si ověřte na webu.

Ceny:

Vstupné zdarma.

Více informací:

Kontaktní informace: 

Am Moosbach 1

Bodenmais

+49 9924 779-0

Foto: nationalpark-bayerischer-wald.bayern.de | gastronomie-hauszurwildnis.de | Archiv Region Chodsko

bottom of page