top of page
Foto_uvod_2x.jpg

Digitální služby

Pomáháme firmám růst

Foto: Archiv Region Chodsko

4_Prpagace.png

Přinášíme řešení a dobré nápady

Foto_5x.jpg

Vytváříme weby,eshopy
a vše pro budování
vlastní značky

qrcode (1).png

Načti si nás...

Měníme firmy na online. Díky tomu rostou, mění se k lepšímu a prosperují. Na web vám podle potřeby přidáme bezplatné aplikace které vám pomohou v tom, co zrovna potřebujete. Např. vlastní chat, placené plány nebo blog. Je toho více co získáte.

Co máme za sebou

Vlastní web je grunt

Přenášíme zkušenosti napříč obory. Těžíme z toho, že dlouhodobě tvoříme pro klienty z různých odvětví. Díky tomu víme, jestli pro vás zafungují jednoduché webovky o pár stránkách nebo je potřeba vše rozepsat, vysvětlit a ukázat – protože už jsme měli něco podobného pravděpodobně na stole. Do našich služeb vkládáme kvalitu a dostupné ceny. Funguje nám to. Říkají oni.

Digitalizujeme

5Bx_foto.jpg

O nás

Foto_4x.jpg

Zvyšujeme návštěvnost webů, počet online objednávek, budujeme povědomí o značce a bavíme se na sociálních sítích jazykem, kterému fanoušci rozumí. Neslibujeme nemožné, na základech z písku hrad nepostavíme, ale děláme maximum pro váš úspěch. Nejcennější je pro nás vaše důvěra.

A Jak pracujeme? Nejraději dlouhodobě. A pokud cítíme, že jsou představy klienta někde jinde, do spolupráce vůbec nejdeme. Chceme klienty, se kterými budeme spolupracovat roky.

3Ax_foto.jpg
4Ax_foto.jpg