top of page
3x_Spoluprace.jpg

Spolupráce

WTF?

WEB

BRAND

FAKT!

BY REGION CHODSKO

Služby od Region Chodsko

Foto: Archiv Region Chodsko

4x_Spoluprace.jpg

Vítejte!

Region Chodsko je novou příležitostí

Abychom představili to, co děláte, potřebujeme s Vámi navázat dobrou a efektivní spolupráci. Turistický portál Region Chodsko je novým místem na kterém můžete oslovit různé cílové skupiny v tomto regionu.

 

Vytváříme atraktivní a inovativní propagaci regionu a zaměřujeme se na nové a potencionální návštěvníky. Poskytujeme informace o turistických cílech, zajímavých místech, akcích, službách a produktech. To, co děláme, je promyšlené, originální, hodnotné. Chceme představit Region Chodsko v jeho rozmanitosti. S kvalitní propagací a komplexní digitální péčí, která povede k zájmu o Vaší značku nebo služby. Získáte tak vlastní propagaci, regionální cílení, moderní a vysoce kvalitní grafické zpracování a prezentaci na našich sociálních sítích Facebook a Instagram.

Naše vize

Naší vizí je postupnými kroky na turistickém portálu regionchodsko.cz, poskytnout potencionálním návštěvníkům potřebné informace a podněty k návštěvě tohoto regionu. Dosud málo navštěvovaný turistický region, který je ale nečekaně přitažlivý a výjimečný především svou historií, folklorem, nářečím i nedotčenou přírodou. Chceme využít tento potenciál a prostřednictvím tohoto webu tak představit zajímavé turistické cíle, tipy, akce, historii a také nabídnout různé spektrum individuálních produktů a služeb. 


Cílem portálu je tedy přeměnit návštěvníka regionchodsko.cz na návštěvníka regionu a podpořit tak domácí cestovní ruch. Toho můžeme dosáhnout pouze prostřednictvím 
jasné koncepce, kvalitního zpracování a cíleného marketingu. Jenom tak naplníme funkci portálu, a to je přilákání návštěvníka do tohoto regionu.  

8x_Spoluprace.jpg

Původní kancelář v Holýšově

6x_Spoluprace.jpg
5x_Spoluprace.jpg
1x_Spoluprace.jpg

●● Digitální agentura a kreativní studio bärbel

Vlastní logo a značka

Kompletní řešení pro vlastní web nebo blog

Události a online kurzy, které vám pomohou začít

Vlastní internetový obchod

Věci se mění..

Bärbel je postavená na kreativitě a talentovaných lidech pro měnící se časy. Tým Region Chodsko a Bärbel vám rádi ve vašich cílech pomůže. 

7x_Spoluprace.jpg
bottom of page