top of page
6xx.jpg

Dračí jeskyně s největším drakem na světě

V srdci Dračí jeskyně - Der Further Drache

Od roku 2010 má Furth im Wald nového draka - největšího kráčejícího robota na světě (se zápisem do Guinessovy knihy světových rekordů), který žije v Dračí jeskyni na výstavišti od dubna do října. Na prohlídce Dračí jeskyně najdete informace o historii draků ve Furth im Wald, o festivalu a také o technice největšího čtyřnohého chodícího robota na světě. Nejenom že je plný nejnovější elektroniky, ale také úžasných speciálních efektů! S obrovskými rozměry 4,5 m na výšku a 15,5 m na délku, 3,8 m na šířku, 12 m na rozpětí křídel a hmotností 11 t má nyní monstrum oficiální potvrzení a zápis do Guinessovy knihy rekordů. Má přirozené pohyby, sofistikovaný výraz a ze svého hrdla vrhá metrické výpary ohně. Draka vyrobila společnost Zollner ve spolupráci s hollywoodskými specialisty, vesmírným výzkumem a předními německými výrobci robotů: celosvětově jedinečný unikát! Poznejte tedy tohoto největšího draka a s ním i jeho příběh. V jeskynním průchodu tak získáte informace o historii draků ve Furth im Wald, více o pozadí, historii a technologii, než zažijete toto mýtické stvoření naživo a v plné akci! Když se k vám drak přiblíží, budete ohromeni přirozeným pohybem. Děti se budou trošku bát, ty starší se pak společně s vámi budou bavit. Ale pozor, pokud na vás dračí netvor hodí přes metr dlouhé výpary, znamená to - držte se dál! Čisté vzrušení! V Drachenhöhle jsou audio průvodci k dispozici zdarma a i v češtině. Vaše děti zde budou ohomeni!

Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele

Otevírací doba:

Po – zavřeno, Út – Ne 10:30 – 16:00 hod. Dračí jeskyně je otevřena od dubna - do listopadu, od listopadu – zavřeno. Otevírací dobu si ověřte na webu.

Ceny:

Dospělý 6,50 EUR, děti (6-15 let), studenti, těžce postižené 4,50 EUR, rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) 17,00 EUR. Komentovaná prohlídka včetně vchodu Drachenhöhle: dospělý 15,00 EUR, Děti (6-15 let), studenti, těžce postižené 10,00 EUR, rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti) 45,00 EUR, rodinná sezónní jízdenka (sezónní jízdenka na rodinu) 30,00 EUR. Pro skupinové rezervace 40 osob a více platí speciální ceny.

Více informací:

(parkoviště P9)

Kontaktní informace: 

Drachenhöhle
Eschlkamer Straße 10a
93437 Furth im Wald

Furth im Wald

+49 (0) 9973 / 509-80

Foto: further-drache.de

bottom of page