top of page
6xx.jpg

Léto nebo zima v Hohenbogenu

Sáňkařská dráha na Hohenbogen


Berghaus stylová horská restaurace s nádhernou vyhlídkou přímo u sedačkové lanovky a střediska volného času Hohenbogen. To je ideálním výchozím bodem pro pěší túry po značených stezkách krásnou krajinou s krásnými vyhlídkami.

A je tu ještě něco co nadchne malé i velké děti, zábavní park jízdy s jízdou vozíku po trávě a skluzavkou. Nabídka na prostorném dětském hřišti doplňují závodní auta, čtyřkolky a hrací bagr. Zde začíná také sedačková lanovka, která odveze hosty na horu a na začátek letní sáňkařské dráhy. Délka sedačkové lanovky Hohenbogen: 1 358 m, převýšení nadmořské výšky: 393 m. Doba jízdy v létě: 17 minut, v zimě asi 10 minut. Nebo se můžet vydat lanovkou na horu Bavorského lesa. Čeká vás tak úžasně pohodová jízda na nejdelší dvojsedačkové lanovce v Bavorském lese, která vás zavede na vrchol Hohenbogen (1079 m nad mořem), jedné z nejvýraznějších hor Bavorského lesa. Na vrcholku si můžete užít nepopsatelné panorama: Arber, Osser, Kaitersberg, Voithenberg, zkrátka okolní hory budete mít na dosah. Za dobré viditelnosti jsou vidět i Bavorské Alpy. Nebo můžete zkusit Nejlepší inline kluziště ve východním Bavorsku! Fitness dráha s délkou cca 400 m, rychlostní dráha s inline slalomem o délce 400 m , místo pro hokejbal (20 x 40 m) a jako „první na světě“: náš bruslařský vlek. Pro malé i ty největší závodníky jsou tu pak připraveny
závodní auta, čtyřkolky a také nová atrakce: závodní automobily a čtyřkolky Ferrari, BMW a Sauber. A pokud 5-12 leté děti nemají odvahu řídit sami, může pak vedle nich klidně zaskočit táta. Objevte Hohenbogen, jeden den vám na něj stačit nebude. Proto se můžete ubytovat v Berghaus Hohenbogen nebo Haus Schönblick.

Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele

Otevírací doba:

Zábavní park je v provozu denně od 10.00 do 17.00 hod. Otevírací dobu si ověřte na webu.

Ceny:

Dospělí 11 EUR / osoba, děti (5-14 let) 7 EUR / osoba. Děti do 6 let zdarma.

Více informací:

Kontaktní informace: 

Neukirchen beim Heiligen Blut
Liftstraße 2, Deutschland

Neukirchen beim Heiligen Blut

+49 9947 464

Foto: hohenbogen.de

bottom of page