top of page
6xx.jpg

S jeskyní z doby kamenné

Výprava za divokými zvířaty - Nationalparkzentrum Falkenstein

Přímo před centrem se nachází velké dětské hřiště. Venku pak můžete začít objevovat divoká zvířata. Kromě rysa a vlka lze v TIER-FREIGELÄNDE pozorovat dva bývalé obyvatele Bayerwaldu: divoké koně a starý skot. Areál je dlouhý téměř tři kilometry a vede kolem jeskyně v době kamenné a ohrad se zvířaty.

Centrum národního parku Falkenstein je "Haus zur Wildnis". Jedinečná fascinující architektura, která nabízí výhled na Falkenstein ve výšce 1315 metrů a okolní přírodu. V hlavním centru se nachází objevování pro děti, inteligentní zastávky s interaktivními prvky průzkumníka pro dobrodružství a hry. Dále tu jsou interaktivní výstavy, 3D výlet do divočiny, vynikající sklářské umění od Gläsernen Winkel, obchod se suvenýry, speciální nabídky pro děti, různé výstavy a restaurací s krásným výhledem do lesa. Přímo před centrem se nachází velké dětské hřiště. Venku pak můžete začít objevovat divoká zvířata. Kromě rysa a vlka lze v TIER-FREIGELÄNDE pozorovat dva bývalé obyvatele Bayerwaldu: divoké koně a starý skot. Areál je dlouhý téměř tři kilometry a vede kolem jeskyně v době kamenné a ohrad se zvířaty. Všechna stanoviště by jste mohli projít cca za hodinu a půl.

Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele
Ní & Pro něj postele

Otevírací doba:

Celoročně volně přístupný.

Ceny:

Vstupné zdarma.

Více informací:

Areál je vhodný pro kočárky a invalidní vozíky, v zimě je odhrabaný sníh. Snadná dostupnost vlakem, nebo autobusem Igelbus. Zastávka: Ludwigsthal / Haus zur Wildnis.

Kontaktní informace: 

Eisensteiner Straße 20

Ludwigsthal

+49 (0)9922 / 5002-0

Foto: nationalpark-bayerischer-wald.bayern.de | gastronomie-hauszurwildnis.de | Archiv Region Chodsko

bottom of page